Sızıntılar

ALT KATEGORİLER

Plakalı Eşanjör, Aralarında sıcaklık farkı bulunan iki farklı akışkan arasında ısı transferi yapma prensibine göre çalışan cihazlardır.

EŞANJÖR SERVİS

MIT plakalı eşanjörlerini imal etmenin yanı sıra bütün marka ve model Eşanjörler için servis hizmeti de sağlamaktadır.

Profesyonel Servis Hizmetinin içeriği ihtiyaca göre belirlenip uygulanarak sisteminizin ilk günkü performansına ulaşması sağlanır.

LEHİMLİ EŞANJÖRLER

MIT Lehimli Isı Eşanjörleri, soğutma ünitelerinde evaporatör, konderser olarak, ısıtma uygulamalarında ani ısıtıcı olarak ve spesifik uygulamalarda kullanılır.

Servis Genel Bilgilendirme / Sızıntılar

Plakalı Eşanjörlerde en sık görülen problem eşanjör içinden geçen akışkanın dışarıya sızmasıdır. Sızıntıların kaynağı genellikle sızdırmazlık elemanları olan contalarda oluşan problemlerdir. Bu problemler faklı şekillerde oluşabilir. Zaman içinde değişken sıcaklık ve basınçlara bağlı olarak contalar sızdırmazlık özelliklerini yitirebilir, ilk montaj sırasında hatalı montajdan kaynaklanan sebeplerle sızıntılar oluşabilir, aşırı basınç dalgalanmalarında contaların ağız kısımlarındaki güvenlik kanalları aracılığıyla akışkan dışarıya atılabilir.Sızıntıları gidermek için contaların kısmen veya tamamen değiştirilmesi veya eşanjör sökülerek contaların tekrar conta yuvalarına oturtulması gerekebilir.

Ekin Endüstriyelin konusunda uzman servis ekibi, sızıntı sorunlarınızda ister yerinde, ister Ekin Endüstriyelin tam donanımlı servis alanında müdahale ederek eşanjörünüzün ilk günkü performansına ve sorunsuzluğuna ulaşmasını sağlar..İletişim Bilgileri

Isıtma-Soğutma Sanayi
DES San. Sitesi 117 Sk. C24 Blok
No:13 Dudullu / İSTANBUL
Tel.: +90 216 660 13 05
E-Posta: info@esanjor-tr.com

Plakalı Eşanjör Teknolojisi

"Plakalı Eşanjör pazarının yükselen değeri olan MIT Plakalı Isı Eşanjörleri asıl gücünü arkasında her zaman kendisini destekleyen tasarım ekibinden almaktadır. Bütün teknolojilerin sıradanlaştığı Plakalı Eşanjör pazarına hala yapılabilecek yeniliklerin olduğunu kanıtlayan Ekin Endüstriyel tasarım ekibi gün geçtikçe yeni çalışmalarla karşınızda olmaya devam edecektir. ."